top of page

Havuz Yapımı

Günümüzde çok kısa sürede inşa edilebilen yüzme havuz yapımı sistemleri, başta ABD olmak üzere pek çok ülkede uygulanmaktadır. Bu sistemler içerisinde en yaygın olanı iç yüzeyi LINER dediğimiz özel PVC membran kaplı yüzme havuzlarıdır. Gövde imalatı kendimize ait olup, LINER kaplamalar ana üreticilerden kendi ithalatımızdır.

Prefabrik Havuz Yapımı

2005 yılı itibarı ile havuzların prefabrik gövde sistemlerinin imalatını kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Panel - gövde havuz yapım sistemimizin benzer diğer sistemlere göre üstünlükleri:

  • 10 yıl garantilidir.

  • Kendi kendini taşıyan arka detay sayesinde doğrusal bölümlerde destek duvarları yapmaya gerek yoktur.

  • Her iki yönde de yük mukavemeti vardır. Yani havuzun içi boş iken arkasındaki dolgu yükünden, dolu iken de içerisindeki su yükünden etkilenmez.

  • Zeminde sadece bir şap betonu üzerine ya da direk toprak zemine dahi kurulabilir.

  • 150 cm yükseklikte panel duvarın 1 metresi 30 kilogram çelik ağırlığına sahiptir. Yani 10mt X 5mt ebatlı bir havuz gövdesi 900 kilogram ağırlığa sahiptir ve bu, sağlamlık rakipsizdir.

Betonarme Gövde Havuz Yapımı

Mevcut betonarme gövdeniz mi var? Elinizde betonarme gövde imal edebilecek imkanlarınız mı var? Gerisini bize bırakın, gövdenize göre, seçeceğiniz desende LINER kaplama ürettirelim, filtrasyon sisteminizi kuralım, havuzunuzu kullanmaya başlayın.

bottom of page