top of page

Havuz Tadilatları

Havuz Tadilat
Havuz Tamirat

Seramik veya cam mozaik kaplı, betonarme gövdeli, su kaçağı olan havuzlara LINER kaplama seçeneklerimiz ile garantili çözümler sunmaktayız. LINER, mevcut gövde üzerinden alınacak ölçüye göre havuzun şeklinde özel olarak da üretilebilir, havuz içerisine serilerek ek yerlerinin ısıl işlem ile yerinde kaynatılması sureti ile de uygulanabilir.

Havuz içi ekipmanlar LINER’a uygun olanlar ile değiştirilir. LINER mevcut gövde içerisine monte edilir. Böylece seçilecek desen ile havuz hem yepyeni bir görünüme kavuşur hem de uzun ömürlü bir çözüm ile yeniden kullanılır hale gelir. Sonradan oluşabilecek oturmalardan, çatlamalardan etkilenme söz konusu olmayacağı için, mevcut gövde koşullarından bağımsız olarak 20 yıla varan üretici garantisi ile havuz tekrar kullanıma açılmış olur. Yani havuzun tadilatı için en uygun, uzun ömürlü, hijyenik çözümdür.

 

LINER yüzeyinde yosun oluşturmaması, önceki kaplamasına göre havuzun kimyasal tüketiminin de daha aşağıya düşmesini sağlar. Havuz suyunda klor ve PH dengesinin sağlanması suyun temiz kalması için yeterli olacaktır. Günümüzde kullanılan klorsuz dezenfeksiyon sistemleri konforu arttırmaktadır.

Önce / Sonra Örnekler

bottom of page