SIDAR Havuz - Yüzme Havuzu, Prefabrik Havuz, Liner, Havuz Kapama

       Dökümanları görmek için
tıklayınız » 

Bizi Takip Edin 

2015 itibarı ile operasyonlarımızı Bodrum’a da taşıdık. Bize aynı numaralardan ulaşabilirsiniz.

 Yüzme
Havuzları
 

Ebat, şekil ve derinlik sınırı olmaksızın kişiye özel yüzme havuzlarının projelendirme, ürün tedarik, mekanik sistem ve anahtar teslimi inşaasını üstleniyoruz.

Havuzun şekil ve detaylarında ABD’de üretilmiş, 15 YIL uluslarası garantili , antibakteriyel LINER kaplama, canlı  desen seçenekleri, kendi kendini taşıyan duvar konstrüksiyonu, TAŞMALI ve SKIMMER sistem ile de inşa edilebilme, havuzlarımızda sunduğumuz üstün standartlardan bazılarıdır.

LINER’larımız su altında dahi kolayca tamir edilebilmektedir

 

Şişme Kapama
Sistemleri

Ev havuzlarından sınırsız boylara kadar alanı kapatmaya imkan veren  Şişme Üst Kapama Sistemleri; 120 metreye kadar genişlikte ve sonsuz boyda, her amaca hizmet eden (rekreasyon, stadyum, açık madenler, depolama vb.) alanların geçici veya kalıcı olarak kapatılması için uygulanan şişme üst kapama sistemleri temini, imalatı ve montajı hizmeti veriyoruz. 

Şantiyelerde olumsuz hava şartlarında, çalışabilmeyi mümkün kılmak amacıyla, alanların geçici ve hızlı şekilde kapanmasında da kullanılabilmektedir.

 

Problemli Havuzlara
Garantili Çözümler
 

Seramik, cam mozaik veya benzeri malzeme ile kaplanmış, su kaçağı olan mevcut havuzlara, gövde üzerinden alınan ölçüye göre gövdenin ebat ve detaylarında özel olarak imal edilen ve havuz gövdesi içerisine kolayca monte edilen LINER kaplama ile 15 yıla kadar garantili çözümler sunuyoruz. Havuzunuzu en ekonomik şekilde ve minimum hasar ile yeniden işler hale getiriyoruz. Mevcut filtrasyon sisteminiz ile, alıştığınız şekilde, havuzunuzu yeni yüzü ile kullanmaya devam ediyorsunuz.

 


Hijyenik Su Deposu
İzolasyonları

İçme ve kullanma suyu depoları kaplamaları; Amerikan menşeili 10 yıl garantili, Amerikan FDA (Food and Drugs Administration) onaylı, anti bakteriyel ve yosun tutmayan izolasyonları uyguluyoruz. Kaplama garantisi, depo gövdelerindeki problemlerden (oturmalar, çatlamalar) bağımsızdır.

Kışlık Örtüler
 

 

Yüzme havuzunuzu kullanmadığınız zamanlarda ve sezon dışında, suyun filtrasyon sistemi çalıştırılmadan temiz kalmasını sağlamak, içerisine birşey düşmesini engellemek amaçlı, güvenlikli koruma örtüleridir. Havuz içerisindeki suyun donmasına da büyük ölçüde engel olur.  

 

 

Referanslarımıza Ulaşmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ

 

 

  Bizimle Çalışır mısınız? 

 

 

İnternet sitemizde kullanılan tüm yazı ve resimlerin hakları "SIDAR Pool&Dome" markasına aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz, kullanılamaz! SIDAR Pool&Dome
Sancak Mah. Layoş Koşut Cad. No:8/A Çankaya-ANKARA
Tel: (312) 495 29 01 - (530) 402 30 11 Faks: (312) 495 28 15
info@sidarhavuz.com.tr
Site Haritası